Згідно з рекомендаціями Міжнародної Асоціації стоматологів проходити професійну гігієну порожнини рота необхідно 1 раз на півроку, це дозволяє своєчасно попередити розвиток захворювань порожнини рота.

Більш того є пацієнти, для яких чистка зубів є обов’язковою:

Якщо в роті встановлені будь-які штучні конструкції (брекети, вініри, імплантати, коронки).

Якщо пацієнт планує почати комплексне лікування ротової порожнини або зробити процедуру відбілювання.

Якщо пацієнт курить, часто вживає каву або міцний чай.

Професійна чистка допоможе повернути зубам природний колір і гладкість. Крім того, як було сказано, без даної процедури не обходиться подальше ортодонтичне лікування, імплантація і протезування, а також відбілювання зубів

Етапи проведення професійного чищення зубів

Видалення зубних каменів. Здійснюється за допомогою стоматологічного апарату – ультразвукового скалера. Ультразвук здатний руйнувати зубний камінь, в той час як емаль не піддається його впливу. Процедура безболісна, але деякі пацієнти відчувають дискомфорт під час її проведення, тому можливе застосування місцевої анестезії.

Видалення нальоту і шорсткостей після зняття зубного каменю. На цьому етапі використовують повітряно-абразивну систему PROPHYflex (про яку ми говорили у минулому пості). За допомогою води і спеціального порошку, що нагадує харчову соду. Вони подаються на зуби під тиском, при цьому очищаються всі нерівності на емалі.

Полірування і шліфування поверхні зубів. Її виконують за допомогою спеціальних паст. Пасти доглядають за пломбами, роблять поверхню емалі ідеально гладкою, що перешкоджає появі зубного нальоту.

Після того, як Ваші зуби засяяли чистотою, дотримуйтесь рекомендацій лікаря, щоб його праця не пішла нанівець.

Для детальнішої консультації з лікарем ви завжди можете написати нам , або зателефонувати за номерами +380957635810+380987107374